O nas

Krótko o nas

about-image

Pra­ca jest wy­nikiem ko­nie­czności zewnętrznej. Twórczość jest wy­nikiem ko­nie­czności wewnętrznej. Przed każdym człowiekiem stoi wybór - tworzyć czy tyl­ko pracować.... My nie pracujemy. My tworzymy z pasją...

Opis

Nasza firma rozpoczęła działalność w październiku 2017 roku.

Choć na ryku pojawiła się niedawno to zespół tworzący firmę jest jej wizytówką i gwarancją jakości produktu. Jesteśmy pełnymi życia, kreatywnymi ludźmi z pasją. Niektórzy z Nas w branży optycznej pracują nieprzerwanie od kilkunastu lat tym samym wiemy jak wyjść na przód oczekiwaniom naszych klientów.

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją opraw okularowych korekcyjnych oraz okularów przeciw słonecznych na bazie najlepszych surowców i materiałów. Naszym głównym celem jest tworzenie produktu wysokiej jakości, w ciekawych aranżacjach a przy tym w przystępnej cenie. Zapraszamy do współpracy!

Co oferujemy

01

Wysoka jakość produktu

Jakość oferowanych przez nas opraw jest monitorowana na każdym etapie produkcji. Już na etapie projektowania dbamy o to aby wszystkie wykorzystane elementy były najlepszej jakości.

02

Przystępna cena

Zadbaliśmy, aby ceny naszych produktów były bezkonkurencyjne. Wszystkie koszty i prowizje zostały ograniczone do minimum.

03

Krótki czas obsługi reklamacji

Jakość obsługi jest dla nas priorytetem, dlatego zadbaliśmy o to, aby wszystkie części potrzebne przy serwisie były u nas w magazynie.

Nasze atuty

Wieloletnie doświadczenie w branży

Nie jesteśmy przypadkowymi osobami. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz kompetencje, którymi chętnie się dzielimy.

Kreatywne i odważne projekty

Wszystkie projekty opraw okularowych są nasze. Tworzymy je z pasją, niejednokrotnie zarywając noce i weekendy.

Komunikacja

Jesteśmy do Państwa dospozycji o każdej porze. Nie jesteśmy instytucją pracującą od 8 do 16. Możesz do nas dzwonić lub pisać maile. Możesz korzystać również z formularzy na stronie, które dzięki systemu ticketowemu na pewno nie pozostaną bez odpowiedzi.

 

Nasz zespół

 • Anna Sitarz

  Praca Tutaj przynosi ciekawe wyzwania, pozwala zdobywać nową wiedzę i rozwijać kompetencje. Doceniam to,…

 • Sebastian Troszczyński

  Moją przygodę w branży optycznej rozpocząłem 17 lat temu. Dziś nie wyobrażam sobie, bym…

 • Joanna Musiał

  Uwielbiam pracę twórczą i ciekawą a tutaj nie ma dwóch takich samych dni w…

 • Daniel Stachniuk

  Na oprawy okularowe nie patrzę tylko z jednej strony, inspiracji poszukuję w każdej dziedzinie…

 • Rafał Pawluczak

  Jako optyk bardzo przywiązuję uwagę do estetyki w projektowaniu opraw okularowych, niezależnie od ich przeznaczenia…