Frido - New Vision Optica

Romans wysokiej jakości, modnej formy i dobrej ceny

W kolekcjach sygnowanych logiem FRIDO znajdziemy bogactwo modeli zarówno klasycznych, jak i tych całkiem nowoczesnych, które przykuwają wzrok kolorem i formą. Unikatowa linia wzornicza, atrakcyjna cena i wysoka jakość, sprawiają, że oprawy FRIDO stają się odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów i trafiają w najbardziej wyszukane gusta.

Kolekcja Frido

Wszystkie kolekcje sygnowane logiem FRIDO to połączenie wysokiej jakości, modnej formy z atrakcyjną ceną.

Kolekcja Frido Sun

Kolekcja FRIDO SUN to gratka dla miłośników słońca, którzy uwielbiają podążać za najnowszą modą nie bacząc na kompromisy. Ciekawe formy, kolory i barwy szkieł sprawiają, że te przeciwsłoneczne oprawy stanowią idealne uzupełnienie całorocznych stylizacji.

Kolekcja Frido Cool

Linia kierowana jest do młodzieży, która nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale co istotne – to ona je kreuje. Wszystkie oprawy z tej serii są hybrydą niebanalnych barw, pomysłowej formy, z wyjątkową ergonomią dopasowaną do potrzeb aktywnego życia nastolatka.

Kolekcja FRIDO COOL 2020

Poprzednie kolekcje FRIDO COOL dostępne w sprzedaży

Kolekcja Frido Old School

Asortyment prezentuje ponadczasowe, klasyczne modele, które uwodzą prostą elegancją i starannością wykonania.

Zobacz również

Markę Scappa

Piękne, modne i ponadczasowe oprawy okularowe powstają przy udziale wybitnych projektantów z Włoch i Polski. Wykwalifikowani eksperci, korzystając z wysokiej jakości materiałów, tworzą kolekcje, które są zarówno wysoce estetyczne, jak i wygodne w użytkowaniu.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowych promocjach

Sklep dla optyków