Frido - New Vision Optica

Romans wysokiej jakości, modnej formy i dobrej ceny

W kolekcjach sygnowanych logiem FRIDO znajdziemy bogactwo modeli zarówno klasycznych, jak i tych całkiem nowoczesnych, które przykuwają wzrok kolorem i formą. Unikatowa linia wzornicza, atrakcyjna cena i wysoka jakość, sprawiają, że oprawy FRIDO stają się odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby klientów i trafiają w najbardziej wyszukane gusta.

Kolekcja Frido

Wszystkie kolekcje sygnowane logiem FRIDO to połączenie wysokiej jakości, modnej formy z atrakcyjną ceną.

Frido 2022

Kolekcja Frido 2021

Kolekcja Frido Sun

Kolekcja FRIDO SUN to gratka dla miłośników słońca, którzy uwielbiają podążać za najnowszą modą nie bacząc na kompromisy. Ciekawe formy, kolory i barwy szkieł sprawiają, że te przeciwsłoneczne oprawy stanowią idealne uzupełnienie całorocznych stylizacji.

Kolekcja Frido Sun 2022

Kolekcja Frido Sun 2021

Kolekcja Frido Cool

Linia kierowana jest do młodzieży, która nie tylko podąża za najnowszymi trendami, ale co istotne – to ona je kreuje. Wszystkie oprawy z tej serii są hybrydą niebanalnych barw, pomysłowej formy, z wyjątkową ergonomią dopasowaną do potrzeb aktywnego życia nastolatka.

Kolekcja FRIDO COOL 2020

Poprzednie kolekcje FRIDO COOL dostępne w sprzedaży

Kolekcja Frido Old School

Asortyment prezentuje ponadczasowe, klasyczne modele, które uwodzą prostą elegancją i starannością wykonania.

Zobacz również

Markę Scappa

Piękne, modne i ponadczasowe oprawy okularowe powstają przy udziale wybitnych projektantów z Włoch i Polski. Wykwalifikowani eksperci, korzystając z wysokiej jakości materiałów, tworzą kolekcje, które są zarówno wysoce estetyczne, jak i wygodne w użytkowaniu.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowych promocjach

    Sklep dla optyków