O nas - New Vision Optica

Dlaczego my

Wszystkie marki New Vision Optica spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Każda z linii wyróżnia się na tle pozostałych, jednak wszystkie cechuje wyjątkowa ergonomia, jakość użytych materiałów oraz troska o najmniejszy detal.

Firma pod swoimi skrzydłami rozwija cztery marki, z których każda prezentuje inne podejście i spojrzenie na okulary. 

Ekskluzywne oprawy SCAPPA EYEWEAR powstają przy udziale wybitnych projektantów z Włoch, są kwintesencją współczesnego designu.

W kolekcjach sygnowanych logiem FRIDO znajdziemy bogactwo modeli zarówno klasycznych, jak i tych nowoczesnych, które przykuwają wzrok kolorem i formą.

Połączenie stylu i delikatności znajdziemy w oprawach sygnowanych marką MYSTIQUE

Natomiast seria INSTENSO kierowana jest do klienta, który doskonale wie, że w okularowej modzie kompromisy są niepotrzebne.

Zespół New Vision Optica

Zajmujemy się projektowaniem i produkcją opraw okularowych.

Anna Sitarz

Praca Tutaj przynosi ciekawe wyzwania, pozwala zdobywać nową wiedzę i rozwijać kompetencje. Doceniam to, że współpracuję z ludźmi, którzy zarażają mnie swoim zamiłowaniem do tworzenia i sprawiają że nauczałam się widzieć „nie tylko okulary”

Sebastian Troszczyński

Moją przygodę w branży optycznej rozpocząłem 17 lat temu. Dziś nie wyobrażam sobie, bym mógł robić coś innego. Zawsze czuję ogromną radość i dumę, gdy na ulicy widzę ludzi noszących okulary Naszego projektu.

Joanna Musiał

Uwielbiam pracę twórczą i ciekawą a tutaj nie ma dwóch takich samych dni w ciągu roku. Szereg wyzwań, ambitnych celów i projektów powoduje, iż pojęcie nuda nie istnieje. To moja pasja!

Daniel Stachniuk

Na oprawy okularowe nie patrzę tylko z jednej strony, inspiracji poszukuję w każdej dziedzinie życia, staram się zauważyć to, czego nie widzą inni i wdrażać to w projekt.

Rafał Pawluczak

Jako optyk bardzo przywiązuję uwagę do estetyki w projektowaniu opraw okularowych, niezależnie od ich przeznaczenia staram się kompleksowo i praktycznie podchodzić do potrzeb Klientów.

Zapisz się do newslettera

Otrzymuj informacje o nowych promocjach

    Sklep dla optyków